phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Відкатні ворота під ключ в Івано-Франківську

Відкатні (розсувні) ворота: виготовлення та монтаж в Івано-Франківську

Для захисту будинку застосовують огородження парканом і систему контрольованих проходів для людини та проїздів для транспорту. Трендове і зручне рішення – відкатні ворота. Їх основна перевага в тому, що вони економлять місце та створюють зручний для заїзду авто простір. Швидкість дії та автоматизація ручного відкриття – ще одна з вагомих переваг. Як і можливість зберегти конфіденційність приватного життя та захисту подвір’я від несанкціонованого доступу.

Щоб встановити такі ворота достатньо мати в 1,5-2 рази більше довжину паркану за рухомою частиною воріт. Відчиняють ворота їх затягуванням паралельно до напрямку паркану. Площа, необхідна для розташування – це сума товщини каркаса, облицювання металопрофілем та розміру механізмів, необхідних для дії – фурнітури для руху.

Головні типи воріт з відкатною рухомою частиною

Система відкатних воріт може бути у двох виконаннях. Це можуть бути системи:

 • автоматичні;
 • механічні або ручні.

Кожен із різновидів системи має свої переваги. Механічні не потребують електричної енергії та роботи механізмів. Для їх відкриття потрібно вийти з авто та власними руками відчинити рухому частину. Такий варіант є бюджетним і простим у виконанні, може застосовуватись без додаткового оснащення. Однак це достатньо складне завдання, якщо ворота є ковані чи мають значну довжину і потужну раму.

Автоматичні ворота не потребують фізичних зусиль власника та відсувають стулку воріт у бік за командою. Тобто не виходячи з авто можна дати сигнал, і стулка відчиниться, паралельно до дороги. Є варіанти встановлення воріт з хвірткою (каліткою) для більшої зручності.

Відкатні ворота з хвірткою

Також системи відкривання відрізняють за іншими характеристиками:

 • максимальні-мінімальні розміри довжини/ширини конструкції;
 • секційні (одна секція) та багатосекційні (декілька секцій в каркасі);
 • способами облаштування каркаса;
 • матеріалами, що використовується для облаштування зовнішньої частини каркаса – металопрофіль, дерево та інше.

Обидва різновиди можуть запропонувати користувачу безпечне і поліпшене пересування авто, адже відсувна (відкатна) брама не перешкоджає в’їзду, на відміну від розпашної конструкції воріт, тому заїхати автомобілем можна простіше і швидше, в тому числі у вечірній та нічний час.

Ще одну перевагу оцінять саме власники авто: якщо площу подвір’я замело снігом, для такої версії воріт відкидання снігу для відкривання стулки не є потрібним. Вона переміститься по своїй колії та дасть доступ до дороги. А це значно прискорює виїзд зранку на роботу чи в інших справах.

Система фурнітури для воріт

Фурнітура – одна з найважливіших складових під час виготовлення та використання роздвижних воріт всіх різновидів. Саме тому необхідно уважно вивчити якість та складові фурнітури:

 • основні роликові опори-каретки;
 • регулювальні пластини;
 • верхні ролики, що підтримують конструкцію;
 • ролик кінцевий;
 • нижній та верхній уловлювачі;
 • направляючий профіль-консоль для підвісу;
 • пластикові торцеві заглушки.
Фурнітура відкатних воріт

Крім якісного підбору щодо витривалості та міцності роликів, необхідно також звернути увагу на надійність профілю для рухомої брами. Адже саме на ці складові буде найбільше щоденне навантаження. Товщина профілю, рекомендована для підвісу – не менше 3,6 мм.

Яка автоматика використовується?

Автоматизацію роботи воріт можна виконати за допомогою будь-яких варіантів електроприводу. Серед найпопулярніших моделей, системи:

 • італійських виробників: FAAC, BAME, GENIUS, CAME, BFT, NICE;
 • китайський ALUTECH та інші аналоги.

За потреби ми виконаємо монтаж будь-якої запропонованої замовником автоматики підібравши її під конкретний різновид воріт, їх навантаження, вагу та інтенсивність роботи. Такі автоматичні ворота будуть діяти за командами, які вони отримуватимуть від власника авто. Ціна встановлення залежить від побажань та можливостей замовника.

Комплектація розсувних воріт: що в неї включено?

Комплектація виробу є розширеною і дозволяє отримати якісну роботу розсувних воріт і забезпечити їх всіма необхідними елементами для виконання функцій:

 • привод з металевим редуктором;
 • пульт 2, 4-х канальний – один чи декілька, в залежності від комплектації виробника;
 • комплект фотоелементів безпеки;
 • сигнальна лампа – комплектується за побажанням клієнта;
 • стальна оцинкована зубчаста рейка довжиною 4-5 м – розмір залежить від ширини воріт.
 • GSM-модуль – за побажанням клієнта.

Чим заповнюється каркас відсувних воріт?

Полотно воріт може заповнюватись профлистом, або декоративними металевими панелями. Вони мають достатню міцність та витривалість, зносостійкість. Для забезпечення міцності, підбираємо такі варіанти профілю, що має товщину не менше 0,45 мм. Всі такі заповнювачі каркаса вкриті полімерним, дуже надійним захисним покриттям.

Наші роботи

Наші переваги

Дизайн проекти та 3d

Надаємо послуги з дизайну: візуалізуємо Ваш паркан, балкон, навіс чи ворота, що полегшить прийняття рішення

Кваліфіковані спеціалісти

Майстри з досвідом виконання найскладніших завдань - допоможемо знайти практичні рішення

Справедливі ціни

Спеціалісти компанії порадять на чому не можна економити та як не переплатити

Власне виробництво

Ми не є посередниками. Всі комплектуючі та матеріали замовляємо на пряму у виробників. Володіємо матеріально технічною базою для виготовлення

Багаторічний досвід

Маємо більше ніж 10 років роботи з металом, склом та нержавійкою

Надійність та гарантія якості

Робимо один раз і на завжди, використовуємо перевірені матеріали

Як замовити відкатні ворота в Будмода?

Виготовлення та монтаж відкатних воріт можна замовити в Будмода за номерами телефонів вказаним на сайті, або залишивши повідомлення у телеграмі чи вайбері. Менеджери компанії розкажуть: яка вартість робіт, оцінять термін їх виконання та рекомендують оптимальні рішення. Також у нас ви зможете купити комплектуючі та замовити роботу вправних спеціалістів зі значним досвідом роботи.

Розсувні ворота, виготовлені та зібрані нашими майстрами, будуть працювати тривалий час та виконуватимуть всі функції щодня і за будь-якої погоди. Вони надійно захистять будинок та будуть простими та зручними у користуванні.

Як ми працюємо?
1

Залишаєте заявку на сайті

2

Ми виїжджаємо на заміри, обговорюємо всі деталі та побажання

3

Формуємо кошторис, за домовленістю виготовляємо проект чи візуалізацію

4

Встановлюємо термін виконання замовлення

5

Виготовляємо і монтуємо вироби

6

Отримуєте замовлення та оцінюєте його якість