phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Пандуси для інвалідів в Івано-Франківську

Пандус – спеціальна частина будинкової інфраструктури, яка забезпечує доступ до громадської споруди чи житлового будинку людей, які мають інвалідність. Цей елемент будинку має з’єднувати різні за висотою частини будівель і споруд для того, щоб надати доступ до них людям з малою мобільністю. Наша компанія пропонує виготовлення пандусів з металу високої якості та міцності. А також за всіма вимогами Державних будівельних норм, які встановлюють правила інклюзивності.

Де встановлюють пандуси: правила і нормативи

Якщо уважно дослідити тексти законодавчих документів та ДБН, то виявиться що майже скрізь, де проживають люди чи де є потреба у роботі громадської споруди, необхідно встановлення пандусу:

 • багатоквартирні будинки;
 • школи й дитсадки;
 • магазини, торгівельні центри;
 • медичні центри та лікарні;
 • освітні заклади;
 • будинки культури, театри, музеї;
 • аптеки;
 • банківські установи;
 • спортивні заклади;
 • органи влади.

Цей перелік не є вичерпним і тільки позначає ті напрямки, які є найважливішими. Законодавство вказує, що такі елементи мають бути у всіх нових будинках і спорудах, а також з’являтись тоді, коли відбувається реконструкція – незалежно чи це приватна, комунальна чи державна установа.

Як встановлюють пандуси і якими вони мають бути: вказівки ДБН

Конструкція має складатись мінімум з трьох елементів:

 • нижнього, прийомного майданчика;
 • доріжки для підйому;
 • верхнього майданчика для транспортування візка до входу.

Пандуси для інвалідів та інших осіб, що мають малу мобільність, встановлюють з нахилом не більше 8% або 1:12 по співвідношенню висоти і довжини. На місці з’їзду нахил може бути трохи більший – до 10%. Ширина конструкції має бути не менша 1,2 метра.

Якщо висота підйому вища 80 см, роблять декілька рівнів, щоб візочник міг перепочити під час підйому. Довжина шляху від одного інтервалу доріжки до іншого має бути не більшою 9 метрів.

Кожен рівень має забезпечуватись площиною з повністю горизонтальним рівнем не менше 150 см. Зовнішні пандуси обов’язково мають облаштовуватись поручнями з обох боків для безпечного переміщення.

Є й інші умови розташування пандусів, зокрема щодо поверхні. Вона має бути шорсткою, відрізнятись від звичайного гладенького асфальтового чи бетонного покриття. Це потрібно для того, щоб колісний транспорт візочника міг долати перешкоду і підійматися на поверхню.

Якщо пандус встановлюють безпосередньо до входу у приміщення, тоді має бути мінімальна відстань від доріжки до дверей. Частина, яка має нахил, не має починатись із перешкоди для маломобільної людини, а надавати йому можливість спокійно і впевнено виїхати на прийомний чи верхній майданчик для підйому/спуску.

Як ми працюємо?
1

Залишаєте заявку на сайті

2

Ми виїжджаємо на заміри, обговорюємо всі деталі та побажання

3

Формуємо кошторис, за домовленістю виготовляємо проект чи візуалізацію

4

Встановлюємо термін виконання замовлення

5

Виготовляємо і монтуємо вироби

6

Отримуєте замовлення та оцінюєте його якість

Де замовити виготовлення та проектування пандусу в Івано-Франківську та області?

Проєктування пандусу має включати вимоги будівельних норм, особливості конструкції будинку та вимоги до витривалості, міцності конструкції та використаних матеріалів. Такий підхід краще застосовують професійні будівельники та ремонтники, які мають відповідні знання та досвід виконання робіт. Пандуси для інвалідів за ціною, що є помірною та об’єктивною за витратами на проектування, закупівлю матеріалів і виконання будівельних робіт, пропонує наша компанія БудМода.

Ми надаємо послуги з виготовлення та встановлення пандусів усіх видів та конфігурацій. У нас ви зможете замовити пандус будь-якої складності, як власної розробки, так і за індивідуальними проектами. При виготовленні ми використовуємо нержавіючу сталь або чорний метал та фарбуємо в необхідний колір.

Наші переваги

Дизайн проекти та 3d

Надаємо послуги з дизайну: візуалізуємо Ваш паркан, балкон, навіс чи ворота, що полегшить прийняття рішення

Кваліфіковані спеціалісти

Майстри з досвідом виконання найскладніших завдань - допоможемо знайти практичні рішення

Справедливі ціни

Спеціалісти компанії порадять на чому не можна економити та як не переплатити

Власне виробництво

Ми не є посередниками. Всі комплектуючі та матеріали замовляємо на пряму у виробників. Володіємо матеріально технічною базою для виготовлення

Багаторічний досвід

Маємо більше ніж 10 років роботи з металом, склом та нержавійкою

Надійність та гарантія якості

Робимо один раз і на завжди, використовуємо перевірені матеріали