phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Навіс з нержавійки в Івано-Франківську

Дашки над вхідними дверима будинку, простором балкона, вітриною магазину чи входом до приміщення офісу захищають від снігу чи дощу, спекотних променів сонця. Це – перша лінія захисту для всіх відвідувачів та тих, хто живе у будинку, від несприятливих погодних умов та небезпек. Навіс з нержавійки створює комфортне середовище з перших кроків до входу у місце відпочинку чи роботи.

Встановлення таких елементів – правильне рішення для власників, адже ці непомітні помічники додають привабливості приміщенню, залучають користувачів до відвідин комерційного закладу. Для приватної оселі козирки створюють додатковий затишок і унікальний дизайн, що теж є приємним додатком до фасаду будинку.

Стильні і функціональні дашки з нержавійки

Компанія БудМода пропонує встановлення та проєктування в Івано-Франківську дашків з міцної та витривалої до різних погодних умов, привабливої ззовні, нержавіючої сталі. Тонкі контури дашків майже непомітні й гармонійно додаються до старовинної чи сучасної будівлі. У комбінації із гартованим склом чи полікарбонатними листами, такий козирьок виглядає як стильний елемент декору фасадної частини будівлі. Також він є доречним варіантом захисту поверхні балкона, території навколо вітрини магазину, офісу.

Що важливо: дашок із нержавійки закриває від проникнення вологи, снігу на поверхню дверей, захищає домофон, механізм замка від потрапляння надмірної кількості вологи. Тому встановлення такого захисного елемента є подвійною вигодою – довговічність використання недешевих елементів зовнішнього декору та постійна доступність до входу без обмерзання замка.

Спеціалісти компанії виконають проєктування, монтаж і встановлення дашків з нержавійючої сталі “під ключ” із гарантією виконаної роботи. Виготовлення та встановлення компанією козирків матиме оптимальні терміни на виконання та привабливу для різних замовників вартість. Є можливість встановлення як стандартних дашків за розмірами, так і виготовлення унікального рішення, що буде враховувати особливості композиції будинку чи офісу.

Як ми працюємо?
1

Залишаєте заявку на сайті

2

Ми виїжджаємо на заміри, обговорюємо всі деталі та побажання

3

Формуємо кошторис, за домовленістю виготовляємо проект чи візуалізацію

4

Встановлюємо термін виконання замовлення

5

Виготовляємо і монтуємо вироби

6

Отримуєте замовлення та оцінюєте його якість

Різновиди та можливі варіанти дашків

Навіси мають просту, але дуже продуману та витривалу конструкцію, яка складається:

  • з каркасу, виготовленого з антикорозійної сталі;
  • основної поверхні козирка зі скла або полікарбонату;
  • кріплень, що можуть виконуватись у різних комбінаціях.

Саме кріплення  є унікальним різновидом конструкції, що урізноманітнює встановлення конкретних видів дашків. Кріплення може бути на вантах, що тримаються поверхні стіни та підтримують саму конструкцію. Або – на приєднаних до вхідних елементів дверей, стін, металевих конструкціях. Взагалі комбінація з’єднань може бути унікальною саме через те, що кожен проєкт є індивідуальним і налаштованим під конкретне рішення, своєрідний дизайн.

Наші переваги

Дизайн проекти та 3d

Надаємо послуги з дизайну: візуалізуємо Ваш паркан, балкон, навіс чи ворота, що полегшить прийняття рішення

Кваліфіковані спеціалісти

Майстри з досвідом виконання найскладніших завдань - допоможемо знайти практичні рішення

Справедливі ціни

Спеціалісти компанії порадять на чому не можна економити та як не переплатити

Власне виробництво

Ми не є посередниками. Всі комплектуючі та матеріали замовляємо на пряму у виробників. Володіємо матеріально технічною базою для виготовлення

Багаторічний досвід

Маємо більше ніж 10 років роботи з металом, склом та нержавійкою

Надійність та гарантія якості

Робимо один раз і на завжди, використовуємо перевірені матеріали

Обслуговування і безпека користування навісами з нержавійки

Обслуговувати такі захисні елементи фасадної частини будинку дуже просто: їх достатньо помити водою та змити бруд, що періодично може накопичуватись на поверхні. Якщо мова про зимовий період, то загартоване скло, що використовується для дашків чи міцний синтетик, витримають значне навантаження снігу чи льоду. А також убезпечать від ударів бурульок внаслідок відлиги.

Застосування дашків із витривалої і привабливої нержавіючої сталі та прозорої основи –  це стильне і гармонійне доповнення для фасаду приватного будинку. Так само це є гарним рішенням для зовнішнього оздоблення крамниці або офісу, де господар дбає про престиж і привабливість бізнес-приміщення.