phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Металеві сходи в Івано-Франківську

Виготовлення та монтаж сходів на металокаркасі в Івано-Франківську та області

Важливим елементом при проєктуванні приватних будинків, багаторівневих квартир, комерційних приміщень є сходи. Хорошою альтернативою класичних бетонних сходових маршів є сходи з металу. Вже давно внутрішні металеві сходи мають не тільки практичне рішення у сучасній архітектурі, а й чудово доповнюють і надають акцентів у сучасному дизайні приміщень. Залізні сходи не поступаються в надійності бетонним сходовим маршам.


Типові конструкції сходів та особливості застосування


Гвинтові сходи з металу зазвичай застосовують при переобладнанні квартир у дворівневі, для підйому на другий мансардний поверх, там де немає достатньо місця для повноцінного сходового маршу. Що правда, гвинтові сходи не є дуже зручними, і потребують підвищеної уваги при підйомі чи спуску, також такими сходами дуже важко перемістити на другий поверх меблі (ліжка чи шафи), тому варто це зробити ще до їхнього монтажу.

Хотілося б зауважити, що при виготовленні дерев’яних сходів закритого типу, найчастіше виготовляють металевий каркас для сходів, а вже потім обробляють його деревиною. Виготовлення та монтаж внутрішніх сходів вимагає не тільки вміння правильно розрахувати, а й високої якості в обробці зварних швів та фарбуванні металовиробу, адже саме при кімнатному освітленні добре видно всі нерівності та погрішності.

Металевий каркас для сходів для зручності повинен мати ширину маршу від 800 мм і більше, може доповнюватись сходинками з деревини твердих порід таких як бук, дуб, клен, листового чи профільованого металу, і навіть гартованого скла.

Зовнішні сходи для комерційних приміщень, таких як аптеки чи магазини, найчастіше роблять з металу, широкого застосування набули сходинки з решітчатого пресованого або зварного настилу, який виготовляють та цинкують на заводі у Західному регіоні. Також сходинки можуть оздоблюватись плиткою чи мармуром, або шліфованим бетонним розчином на основі мармурової крихти.
Для безпеки пересування сходами потрібно дотримуватись правильних розмірів підйомів та сходинок, ну і звичайно, доповнити конструкцію сходів перилами з металу, нержавійки, дерева чи гартованого скла.

Як замовити металеві сходи: виготовлення, проєктування та монтаж

Спеціалісти компанії Будмода проведуть за міри та правильний розрахунок сходів, пропонуємо виготовлення та монтаж. Ціну за роботу сформуємо після замірів та врахуванння всіх побажань клієнта. Якщо у Вас є готовий проєкт сходів, відправте його на нашу електронну адресу і ми в найкоротші терміни розрахуємо Вам ціну.