phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Перила з нержавійки в Івано-Франківську

Огородження, поручні, перила, леєр – ці слова вживаються у якості синонімів, хоча неявні відмінності між ними існують. В окремих технічних галузях вони мають й інші назви, виготовляються з різних матеріалів, але сьогодні найпоширенішими з них є перила з нержавійки – найбільш універсальна та варіативна конструкція, якою обносяться краї сходів, поверхових майданчиків, балконів, лоджій, палуб, терас, покрівель, антресолей тощо.

Перила виконують наступні функції:

 1. Страхування від падіння під час пересування на висоті. Наявність огородження диктується всіма інструкціями з влаштування споруд з різними рівнями пішохідного доступу.
 2. Забезпечення опори з метою підтримки та маневрування під час підйому та спуску. Бігати сходами та робити різкі повороти уздовж огородження можливо лише тримаючись за поручень.
 3. Утворення завершеного вигляду сходів та висотних конструкцій. Відсутність огородження психологічно сприймається як небезпека, а його наявність робить будь-яку інженерну конструкцію психологічно комфортнішою.
 4. Зонування простору. Огородження дозволяє розбити площу на функціональні зони, розділити та спрямувати пішохідні потоки, або ж впорядкувати доступ до окремих ділянок.

Протягом людської історії поручні та огородження виконувалися з різних матеріалів. Але за наших часів найбільшу актуальність набули ті, що виготовляються з нержавіючої сталі, чому є багато причин.

У чому переваги нержавіючих перил?

Для виготовлення перил здавна використовувалося дерево, каміння, коване залізо, канати та троси, але нержавіюча сталь краще за всі поєднується с сучасним урбаністичним оточенням. Безсумнівно, інші варіанти мають свій шарм, але не є настільки універсальними у декоративному плані: погодьтеся, що важко уявити дерев’яні стійки на офісних сходах чи у торговельному центрі, важкі бетонні балясини на балконі сучасної будівлі, або ковану решітку у хай-тек інтер’єрі. А ось для сходів з нержавіючої сталі не стоїть питання, як вони будуть в’язатися з фасадом, внутрішнім простором чи природними формами – вони чудово гармонують з будь-яким оточенням.

Окрім естетичних якостей, перила з нержавійки мають й вигідні утилітарні властивості:

 • мала вага, що не завдає навантаження на конструкції;
 • гігієнічність та невимогливість до обслуговування. Чиста та гладка поверхня перил не дає змогу зачепитися забрудненням чи мікроорганізмам, легко очищується та миється;
 • стійкість до зовнішнього агресивного впливу і корозії: опади, різки температурні коливання, поширені хімічні реагенти та ультрафіолет нездатні їх пошкодити. Саме тому в Івано-Франківську нержавіючі перила часто встановлюють просто неба;
 • простота доставки та монтажу. Легка розбірна конструкція не потребує великих витрат на транспортування, її збирання та кріплення відбувається найчастіше без зварювальних апаратів чи залиття бетонного фундаменту. Технологія установки відпрацьована та виправдана часом;
 • прийнятні ціни. Всі елементи огородження з нержавіючої сталі виготовляються у промисловий спосіб без переналаштування виробництва, незалежно від розміру та геометрії. Це не означає, що всі вони мають однаковий вигляд – дизайн достатньо різноманітний, і, попри високу якість, такі перила зовсім не є преміальним товаром, який чомусь ототожнюється з великою вартістю.

Види поручнів з нержавійки

Опорні стійки огородження робляться з нержавіючої сталі, але наповнення між ними та поручень можуть виготовлятися з інших матеріалів:

 • та ж сама нержавіюча сталь у вигляді прутів, стрижнів, ажурного гнутого декору;
 • сталеві троси;
 • протиударне чи органічне скло;
 • профільна труба;
 • дерев’яна рейка чи брус;
 • перфорований чи суцільний металевий щит тощо.

Якщо йдеться про сходи, то перила з нержавійки розділяються за призначенням (особливостями конструкції та монтажу):

 • для хребтових сходів, яким потрібне огородження з чисельними поворотами, що вимагають точного з’єднання та обробки стиків;
 • для маршових сходів, де потрібна велика кількість кріплень прямих перил до стін або сходів;
 • для гвинтових сходів, у яких перила являють довгу спіраль, що потребує точного радіусного гнуття перил.

Як замовити виготовлення та монтаж нержавіючих перил у «Будмода»?

Як ми працюємо?
1

Залишаєте заявку на сайті

2

Ми виїжджаємо на заміри, обговорюємо всі деталі та побажання

3

Формуємо кошторис, за домовленістю виготовляємо проект чи візуалізацію

4

Встановлюємо термін виконання замовлення

5

Виготовляємо і монтуємо вироби

6

Отримуєте замовлення та оцінюєте його якість

Кожні перила з нержавійки виготовлюються за індивідуальним розміром, з врахуванням особливостей кріплення, варіантів наповнення, стійок та типу сходів. Щоб замовити їх виготовлення у Івано-Франківську, доведеться спочатку викликати майстра компанії «Будмода», який зробить точні заміри по місту та розрахує ціну конструкції з монтажем. Якщо ви з нею погоджуєтесь, ми укладаємо договір та беремось за роботу, результатом якої будуть надійні, якісні та красиві перила на вашому об’єкті.

Також наша компанія пропонує виготовлення металевих перил з установкою в м. Івано-Франківськ. Переходьте за посиланням, щоб детальніше ознайомитися з пропозицією.

Наші переваги

Дизайн проекти та 3d

Надаємо послуги з дизайну: візуалізуємо Ваш паркан, балкон, навіс чи ворота, що полегшить прийняття рішення

Кваліфіковані спеціалісти

Майстри з досвідом виконання найскладніших завдань - допоможемо знайти практичні рішення

Справедливі ціни

Спеціалісти компанії порадять на чому не можна економити та як не переплатити

Власне виробництво

Ми не є посередниками. Всі комплектуючі та матеріали замовляємо на пряму у виробників. Володіємо матеріально технічною базою для виготовлення

Багаторічний досвід

Маємо більше ніж 10 років роботи з металом, склом та нержавійкою

Надійність та гарантія якості

Робимо один раз і на завжди, використовуємо перевірені матеріали