phone 050 6 555414 phone 068 1 555414
м. Івано-Франківськ, вул. Простора 4
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00 CБ: 10.00 - 14.00 НД: Вихідний

Скляні двері в Івано-Франківську

Виготовлення та монтаж скляних дверей в Івано-Франківську

Скляні двері в офісі, будинку чи комерційному приміщенні є практичними та безпечними у використанні та мають стильний дизайн. Цей різновид дверей має переваги порівняно зі звичайними  – вони функціональні, зручні, мають тривалий ресурс використання і підкреслюють індивідуальний дизайн приміщення.

Головна відмінність – застосування гартованого скла. Таке скло має міцність в 5-6 разів більшу за звичайне скло, відповідно скляні двері з гартованого скла мають підвищену ударостійкість та витривалість за щоденного застосування. Кожен із різновидів дверей має свої особливості та додаткові переваги, про які ми зараз розкажемо детальніше.

Варіанти дверей з гартованого скла та їх переваги

Прозорі двері можуть мати різні варіанти виконання, які ідеально поєднуються з функціональною особливістю приміщень:

  • міжкімнатні;
  • розсувні (розпашні);
  • автоматичні вхідні;
  • маятникові.

У сучасному дизайні інтер’єрів приватних будинків чи квартир все частіше використовують міжкімнатні скляні двері. Вони виготовляються з прозорого чи матового скла, тоновані, з візерунком та різноманітним дизайнерським оформленням. Якщо потрібно візуально розширити простір і водночас розмежувати, зонувати приміщення чи захистити терасу, або балкон від опадів та вітру, безрамна система скління застосовується за для забезпечення комфорту і водночас дарує відчуття відкритого простору.   

Якщо потрібно економно розпорядитися площею офісу чи квартири використовують розсувні двері. Такі роздвижні двері створюють відчуття більшого простору, ергономічні у приміщенні з будь-яким плануванням. Вони є приховані у товщі стіни. Особливо важливо це у міських квартирах, де кожен квадратний метр площі є цінним для життєвого простору і має бути ефективно використаний. Цей різновид дверей найчастіше роблять з матового гартованого скла для захисту особистого простору. Або може бути навпаки, виконаним у повністю прозорому склі для візуального сполучення із суміжною кімнатою, балконом чи великою залою.

Для офісного приміщення та будь-якого офлайн-маркету найкращим варіантом є автоматичні двері із прозорого скла. Вони відчиняються з появою біля входу людини та зачиняються без зовнішнього втручання. Ще одна версія дверей для офісів чи магазинів – маятникові. Їх принцип роботи – відкривання у будь-яку сторону та автоматизоване зачинення. Це зручний спосіб регулювання вхідного простору, де є велика кількість відвідувачів. Якісне та сучасне виконання таких дверей підкреслить стиль, дизайн та стане візитівкою компанії чи бренду і можуть додатково відігравати роль вітрини, яка демонструє активність роботи комерційного закладу.

Характеристики скла, з якого виготовляють двері

Витривалість скляних дверей з гартованого скла пояснюється тим, що їх виготовляють з одношарового чи багатошарового скла посиленої міцності. Товщина скла складає від 8 до 12 мм і більше.

Скло витримує механічні удари, дуже просто очищається від нашарувань бруду, пилу та витримує температурні коливання у великому діапазоні. Тоноване, матове чи декоративне скло має ті самі властивості, що і прозоре. Але може доповнити дизайнерське рішення у приватному житлі й офісному приміщенні.

Важливо вказати, що таке скло не боїться використання побутової хімії для очищення. Фурнітура, що закріплює скляну конструкцію виготовляється з нержавіючого металу чи алюмінію, може фарбуватись у практично у будь-який колір.

Як замовити скляні двері в Івано-Франківську та області: виготовлення, проєкт та монтаж

Замовити виготовлення та монтаж скляних дверей будь-якої конфігурації, з асортиментом у кольорі, дизайні та з якісною фурнітурою можна у нашій компанії BudModa. Ціна є помірною та враховує всю необхідну комплектацію.

Наші майстри мають багаторічний досвід роботи із виготовлення та встановлення скляних дверей для приватних осель та комерційних приміщень і споруд. Щоб задовольнити всі вимоги наших замовників попередньо ми можемо розробити  проєкт та запропонуємо 3D візуалізацію оновленого інтер’єру.

Ми маємо власне виробництво, тому гарантуємо якість виробленої та встановленої продукції та надійність її експлуатації тривалий час.

Наші переваги

Дизайн проекти та 3d

Надаємо послуги з дизайну: візуалізуємо Ваш паркан, балкон, навіс чи ворота, що полегшить прийняття рішення

Кваліфіковані спеціалісти

Майстри з досвідом виконання найскладніших завдань - допоможемо знайти практичні рішення

Справедливі ціни

Спеціалісти компанії порадять на чому не можна економити та як не переплатити

Власне виробництво

Ми не є посередниками. Всі комплектуючі та матеріали замовляємо на пряму у виробників. Володіємо матеріально технічною базою для виготовлення

Багаторічний досвід

Маємо більше ніж 10 років роботи з металом, склом та нержавійкою

Надійність та гарантія якості

Робимо один раз і на завжди, використовуємо перевірені матеріали

Як ми працюємо?
1

Залишаєте заявку на сайті

2

Ми виїжджаємо на заміри, обговорюємо всі деталі та побажання

3

Формуємо кошторис, за домовленістю виготовляємо проект чи візуалізацію

4

Встановлюємо термін виконання замовлення

5

Виготовляємо і монтуємо вироби

6

Отримуєте замовлення та оцінюєте його якість